51. Kainuun Rastiviikko

51st Kainuu Orienteering Week

1.-6.7.2018 Kajaani, Finland

Kainuun Rastiviikon 2018 kilpailuorganisaatio:

Kilpailunjohtaja:
Marko Horneman, +358 400 187 656, marko.horneman@gmail.com

Kilpailun varajohtaja:
Jouko Reponen, +358 40 7159 223, jouko.reponen@outlook.com

Pääsihteeri (markkinointi ja yhteistyökumppanit/-sopimukset):

Jukka Liuha, +358 44 7679 533, jukka.liuha@rastiviikko.fi

Tiedottaja:
Niina Jämsén, +358 40 5238 866, niina@upitrek.com

Valvoja (TA):

Risto Vairinen, +358 50 3829 383, risto.vairinen@luukku.com

Ratavalvoja:
Markku Tolonen, +358 50 3005 265, arimarkku@suomi24.fi

Kilpailutoimisto:

+358 44 512 3517, info@rastiviikko.fi

Majoitustoimisto:
+358 44 512 3517, majoitus@rastiviikko.fi, accommodation@rastiviikko.fi

Tulospalvelu ja maali:
Timo Kokkonen, +358 40 5721 465, timo.t.kokkonen@gmail.com

Ratamestarit:

Jari Rajala (pääratamestari), +358 40 4159051, jari.a.rajala@gmail.com
Tapio Perttunen, tapio.perttunen@gmail.com
Petteri Haikola (lasten radat), +358 40 5785 378, petteri.haikola@gmail.com

Lähdöt:
Reetta Hämäläinen (Lähtöpäällikkö), +358  44 285 1090, reetta.hamalainen@netti.fi

Kilpailukeskus ja huolto:
Pekka Laasonen (kilpailukeskus), gpekko192@gmail.com
Eero Okkonen (huolto), +358 40 515 7873, eero.okkonen@gmail.com

MAIN PARTNERS

PARTNERS

SUPPORTERS

  •